افزایش هش ریت سیستم ریگ ماینینگ

دنبال افزایش هش ریت سیستم ریگ ماینینگ هستید؟ سیستم ریگ ماینینگ، به یکی از بهترین و قوی ترین انواع کامپیوتر گفته می شود که قدرت بالایی دارد. جالب است بدانید که در حال حاضر مدل های بسیار زیادی از طرح ها و ساختار های مختلف این سیستم در بازار موجود است و هر کدام از این مدل ها نیز کاربرد های خاص خود را دارند. در هر صورت، اگر شما هم قصد خرید یا استفاده از انواع سیستم برای ماین رمز ارز را دارید، حتما باید به یک مسئله مهم توجه داشته باشید. آن مسئله مهم هش ریت است. امروز ما در همین مورد با شما صحبت می کنیم. پس با ما همراه باشید.

 

برای دیدن بهترین سیستم های ریگ ماینینگ در ایران پی سی اینجا کلیک کنید

 

هش ریت چیست؟

در دنیای استخراج رمز ارز، مبحثی با نام هش ریت تعریف شده است که اهمیت زیادی دارد. هش ریت سرعت انجام محاسبات و پردازش ها توسط سیستم ریگ ماینینگ می باشد. یعنی سیستم ریگ ماینینگ شما با استفاده از هش ریت می تواند فعالیت های مربوط به استخراج رمز ارز را انجام دهد.

هرچه میزان هش ریت بالاتر باشد، سرعت انجام پردازش ها و محاسبات بیشتر بوده و در نهایت، شما به رمز ارز های بیشتری دسترسی پیدا می کنید. به همین علت هم همه افرادی که در زمینه استخراج رمز ارز فعالیت می کنند، دوست دارند تا هش ریت خود را در بهترین و بالا ترین حالت ممکن قرار دهند. این کار شاید به نظر ساده برسد ولی اصلا ساده نبوده و می تواند شما را با چالش های مختلفی مواجه سازد.

افزایش هش ریت سیستم ریگ ماینینگ
افزایش هش ریت سیستم ریگ ماینینگ

 

راه های موجود برای افزایش Hash Rate :

در جهت افزایش هش ریت یک سیستم ریگ ماینینگ، شما می توانید اقدام های مختلفی را انجام دهید. اولین اقدام اتصال به یک شبکه مختلف است. گاهی اوقات کارمزد استخری که شما از آن استفاده می کنید، کافی نیست. در چنین شرایطی شما باید به دنبال استفاده از دیگر شبکه ها و دیگر استخر های موجود در دنیا باشید.

راه حل دوم استفاده از یک رمز ارز جدید است. رمز ارز ها به مرور زمان ارزش خود را از دست داده و یا اینکه برای جلوگیری از تورم، میزان خود را کاهش می دهند. بیت کوین از همین سیستم استفاده می کند. هنگامی که تعداد مشخصی از بیت کوین استخراج شود، هش ریت همه کاربران نصف می شود. تا آنکه آخرین دانه بیت کوین هم استخراج شود.

راه حل سوم، تعویض سخت افزار سیستم ریگ ماینینگ است. برای اینکه شما به قدرت بالا تری دسترسی پیدا کنید، شما باید سخت افزار را تغییر دهید. مسلما هرچه شما از کارت های گرافیک و پردازنده های قوی تری استفاده کنید، نتیجه نهایی بازدهی بیشتری برای شما خواهد داشت.

مسئله مهمی که شما باید به آن توجه داشته باشید، این است که این راه حل گاهی اوقات کمی گران قیمت می باشد. در نتیجه، شما باید به دنبال استفاده از راه های بهینه سازی سیستم ریگ ماینینگ است. با تغییر بایوس کارت گرافیک و بهبود وضعیت آن و تنظیم آن برای ماینینگ، شما می توانید هش ریت خود را تا حد بسیار زیادی افزایش دهید. البته که این کار فقط باید توسط افراد متخصص صورت گیرد. افراد عادی در صورت انجام این کار با مشکلات و چالش های خیلی زیادی مواجه خواهند شد.

اشتراک گذاری:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نماد اعتماد الکترونیکی
بستن نماد
سوال دارید؟ بپرسید
نیاز به پشتیبانی دارید؟
سلام! برای ارتباط با پشتیبانی از طریق WhatsApp,  پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
X