تاثیر هش ریت بر روی عملکرد سیستم ریگ ماینینگ

باهم بررسی کنیم که تاثیر هش ریت بر روی عملکرد سیستم ریگ ماینینگ چگوته است؟ سیستم ریگ ماینینگ، سیستم خاص و قوی به حساب می آید که می تواند برای شما سود زیادی داشت باشد.

مهم ترین و اصلی ترین قسمت یک سیستم ریگ ماینینگ، کارت گرافیک آن است. در حال حاضر مدل های بسیار زیادی از طرح ها و ساختار های مختلف کارت گرافیک در بازار موجود است و هر کدام از این کارت ها هم یک سری ویژگی های خاص دارند. هنگامی که شما کارت گرافیک را تعویض کنید، قدرت یا هش ریت را عوض می کنید. وقتی که هش ریت عوض شود، سرعت تولید یک رمز ارز هم کم و زیاد خواهد شد.

مسلما برای به دست آوردن یک هش ریت با مقدار خوب، باید به یک سری نکات خاص توجه کنید. مثل تاثیر هش ریت بر روی عملکرد سیستم ریگ ماینینگ، این کار برای ساخت یک سیستم ریگ ماینینگ اصلا راحت نبوده و گاهی اوقات می تواند شما را نا امید سازد.

 

برای دیدن بهترین سیستم های ریگ ماینینگ در ایران پی سی اینجا کلیک کنید

 

هش ریت چیست و چه علامتی دارد؟

در هنگام کار و فعالیت یک سیستم ریگ ماینینگ، شما می توانید ابزار ها و علامت های متنوعی را مشاهده کنید. یکی از همین علامت ها که می تواند کاربرد مهمی داشته باشد، علامت هش ریت است. هش ریت سرعت انجام محاسبات توسط شما را نشان می دهد. هرچه سیستم قوی تر و بهتری داشته باشید، هش ریت بهتری هم به دست می آورید. البته که نوع معماری کارت گرافیک هم بر روی مقدار هش ریت موثر است. کارت های گرافیک رندرینگ قدرت بالاتری از خود در هنگام ماین کردن رمز ارز نشان می دهند.

هش ریت بالا، می تواند باعث شود تا شما سود بیشتری هم داشته باشد. در نتیجه، اگر شما هم قصد خرید یا استفاده از انواع این سیستم ریگ ماینینگ را دارید، حتما باید به دنبال بهترین ها باشید. در صورتی که میزان هش ریت در یک شبکه بلاکچین خیلی برای شما مهم است، می توانید به جای استفاده از سیستم ریگ ماینینگ، از ماینر ها هم استفاده کنید. ولی ماینر ها فقط برای یک سری رمز ارز خاص همچون بیت کوین و دوج کوین کاربرد خواهند داشت.

تاثیر هش ریت بر روی عملکرد سیستم ریگ ماینینگ

تاثیر هش ریت بر روی عملکرد سیستم ریگ ماینینگ

 

تفاوت سیستم ریگ ماینینگ و ماینر های آماده از نظر اقتصادی

به همه افراد استفاده از سیستم های ریگ ماینینگ توصیه می شود. چرا که سیستم ریگ ماینینگ می تواند قدرت بالایی برای محاسبات رمز ارز هایی همچون اتریوم داشته باشد. حتی شما می توانید هر موقع که دوست داشتید کارت گرافیک های خود را تعویض کنید و یک مدل قوی تر را نصب نمایید.

ماینر های آماده مثل انت ماینر می توانند قدرت بالایی برای یک سری رمز ارز های خاص داشته باشند ولی سر و صدای این محصولات خیلی زیاد است. به طوری که استفاده از آنها می تواند مشکلات متعددی برای شما ایجاد کند. در نتیجه، اگر شما هم قصد خرید یک سیستم ماینر خوب را دارید، حتما به دنبال سیستم ریگ ماینر با حداقل ۶ کارت گرافیک باشید.

یک سیستم به این گونه می تواند فواید خیلی زیادی برای شما داشته باشد. همچنین، سر و صدا و میزان دمای تولید شده توسط این سیستم ها به اندازه یک ماینر از قبل آماده شده نمی باشد. نگهداری از آنها هم بسیار راحت است.

اشتراک گذاری:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نماد اعتماد الکترونیکی
بستن نماد
سوال دارید؟ بپرسید
نیاز به پشتیبانی دارید؟
سلام! برای ارتباط با پشتیبانی از طریق WhatsApp,  پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
X