تفاوت سیستم ریگ ماینینگ با دستگاه ماینر

تفاوت سیستم ریگ ماینینگ با دستگاه ماینر چیست؟ دستگاه های ماینر، محصولات مهم و کاربردی به حساب می آیند که شما می توانید از آنها برای استخراج یا ماین کردن رمز ارز استفاده کنید. در حال حاضر شرکت های بسیار زیادی در زمینه ارائه خدمات ماینینگ فعالیت می کنند. ولی، در صورتی که شما هم قصد خرید انواع سیستم ریگ ماینینگ را دارید، در ابتدا باید با تفاوت آن در مقایسه با ماینر آشنا شوید.

سیستم ریگ ماینینگ می تواند به صورت دستی تنظیم شود. یعنی این سیستم با استفاده از یک مادربرد، یک پاور به شدت قوی و چند کارت گرافیک تشکیل شده است. ولی، یک ماینر همه ابزار های مورد نیاز شما را در خود جای داده است. سیستم ریگ ماینینگ گاهی اوقات بازدهی بیشتری خواهد داشت. چرا که ماینر ها بیشتر سر و صدا داشته و می توانند نویز ایجاد کنند. همچنین، دمای ماینر ها به شدت بالا است. در نتیجه، برای استفاده از آنها شما با مشکلات خاصی مواجه می شوید. سیستم ریگ ماینینگ برای ماین کردن اتریوم و دوج کوین به کار می رود. ولی، دیگر مدل های ماینر برای ماین کردن دیگر رمز ارز ها همچون بیت کوین کاربرد دارند.

 

برای دیدن بهترین سیستم های ریگ ماینینگ در ایران پی سی اینجا کلیک کنید

 

برای ورود به دنیای ارز دیجیتال باید به چه نکاتی توجه کرد؟

خب دو راه اصلی برای به دست آوردن یک رمز ارز وجود دارد. شما می توانید آن را تهیه کنید و یا آن را ماین کنید. مسلما ماین کردن راه بهتری است چرا که شما بدون صرف هزینه اضافه می توانید رمز ارز را به دست آورید. چند فاکتور اساسی برای استخراج رمز ارز وجود دارد. اولین فاکتوری که شما باید توجه فوق العاده ای به آن داشته باشید، هش ریت است. هش ریت یا توان پردازشی، مشخص می کند که شما تا چه حد می توانید رمز ارز به دست آورید. معمولا دستگاه های ماینر گرما و سر و صدای زیادی درست می کنند. ریگ های ماینینگ هم همین وضع را دارند. پس، قبل از تهیه یک سیستم ریگ ماینینگ، به این نکته توجه داشته باشید.

هزینه برق مصرف برای کار با سیستم ریگ ماینینگ می تواند بالا رود. در صورتی که شما هر روز و هر ساعت این سیستم ها را روشن بگذارید، با مشکلات متعددی رو به رو خواهید شد. در نتیجه، برای خرید حتما باید یک هزینه را به صورت ماهانه برای قبض برق کنار بگذارید.

تفاوت سیستم ریگ ماینینگ با دستگاه ماینر

تفاوت سیستم ریگ ماینینگ با دستگاه ماینر

 

آیا استفاده از سیستم ریگ ماینینگ به صرفه است؟

این سوال ممکن است برای اکثر افراد به وجود بیاید. مسلما شما قرار است سرمایه بزرگی را بر روی یک سیستم ریگ ماینینگ بگذارید. در صورتی که بازدهی سیستم مورد نظر شما خوب نباشد، با مشکلات مختلفی روبرو خواهید شد. سیستم های ریگ ماینینگ بسته به قطعاتی که شما از آنها استفاده می کنید، قدرت های متنوعی دارند. ضرب المثلی است که می گوید هرچقدر پول بدهی، همانقدر آش می خوری! این ضرب المثل در مورد سیستم ریگ گیمینگ هم صادق است. در صورتی که شما مبلغ بالا تری را تهیه کنید و گرافیک های بهتری را بخرید، مسلما می توانید بازدهی بیشتری را نیز از انواع سیستم ریگ ماینینگ دریافت کنید.

اشتراک گذاری:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نماد اعتماد الکترونیکی
بستن نماد
سوال دارید؟ بپرسید
نیاز به پشتیبانی دارید؟
سلام! برای ارتباط با پشتیبانی از طریق WhatsApp,  پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
X