سیستم گیمینگ آماده و اسمبل شده

امروزه با توجه به تنوع زیاد قطعات کامپیوتری ، انتخاب قطعه و جور کردن آنها با یکدیگر بسیار کار دشواری میباشد و نیاز به دانش سخت افزاری دارد ، به عنوان مثال هر پردازنده ای با برند intel به هر مدلی از مادربرد از برند ASUS نمیخورد و یا هر سی پی یو با برند Ryzen به هر مادربردی با برند GIGABYTE نمیخورد و یکدیگر را ساپورت نمیکنند و یا انتخاب رم با فرکانسهای مختلف باید جوری انتخاب شوند که مادربرد و پردازنده باهم آن را ساپورت کنند و این نیاز به دانش و تجربه دارد.

از این رو پیشنهاد میشود از شرکتهایی مانند ایران پی سی که به صورت تخصصی فروش سیستم های آماده و اسمبل شده را ارائه میدهند و بهترین قیمت کامپیوتر گیمینگ را دارند مشاوره بگیرید و یا به سایت iran-pc مراجعه کنید.

در فروشگاه ایران پی سی میتوانید مناسبترین قیمت قطعات کامپیوتری را ملاحظه کنید. و یا سیستم گیمینگ آماده و اسمبل شده را در سه دسته بندی ۱- کامپیوترهای گیمینگ اقتصادی ۲- کامپیوترهای گیمینگ حرفه ای ۳- کامپیوترهای گیمینگ فوق حرفه ای را مشاهده کنید و بهترین قیمتها را از ما بخواهید.

فروشگاه ایران پی سی، یک فروشگاه تخصصی در حوزه فروش سیستمهای گیمینگ و رندرینگ و برنامه نویسی، ماینینگ میباشد که از سال ۱۳۹۰ کار خود را با هدف ارائه‌ی خدمات اعم از فروش و مشاوره تخصصی آغاز کرد.

همچنین میتوانید در فروشگاه اینترنتی ایران پی سی ، سیستم مورد نظر را سفارشی کنید و قطعات آن را طبق خواسته خود تغیر و یا ارتقا دهید.

کارشناسان ما به صورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما دوستان عزیز میباشند.

اشتراک گذاری:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نماد اعتماد الکترونیکی
بستن نماد
سوال دارید؟ بپرسید
نیاز به پشتیبانی دارید؟
سلام! برای ارتباط با پشتیبانی از طریق WhatsApp,  پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
X