سیستم گیمینگ برای استریم

حتما شما هم تاکنون حداقل یک بار نام سیستم گیمینگ را شنیده اید. این سیستم قوی و با ارزش، سرعت فوق العاده ای داشته و شما با خیال راحت می توانید از انواع آن در موقعیت های مختلف هم استفاده کنید. جالب است بدانید که این سیستم طول عمر بالایی داشته و با استفاده از آن، شما می توانید بازی های مورد نظر را بازی کنید. ولی، یک راه خیلی خوب برای کسب درآمد با استفاده از سیستم گیمینگ وجود دارد. این راه هم استفاده از سیستم گیمینگ برای استریم است. بیایید با هم نگاهی به تعریف سیستم استریم و ربط آن با سیستم گیمنیگ بندازیم.

 

برای دیدن بهترین سیستم های گیمینگ ما اینجا کلیک کنید

 

استریم چیست؟

استریم به فعالیتی گفته می شود که در طی آن یک گیمر، بازی خود را با دیگران به اشتراک می گذارد. در استریم کردن، افراد می توانند بیایند، بازی کردن شما را تماشا کنند و به آن نظر دهند. همچنین، شما می توانید درخواست دونیشن یا اهدای کمک مالی در کاربران داشته باشید. پخش استریم به صورت زنده بوده و شما باید از بهترین و قوی ترین سیستم گیمینگ استفاده کنید. حال که با تعاریف اولیه استریم آشنا شدیم، بیایید ارتباط آن را با بازی کردن و سیستم گیمینگ درک کنیم.

سیستم گیمینگ برای استریم
سیستم گیمینگ برای استریم

 

هنگامی که شما در حال بازی هستید، سیستم شما فقط اطلاعات مربوط به بازی را لود کرده و از آنها استفاده می نماید. ولی، در صورتی که شما علاوه بر بازی کردن، استریم هم بکنید، سیستم شما باید دوباره محاسبات خیلی سریعی انجام دهد و اطلاعات را به سرویس استریم ارسال کند. یعنی شما هم باید منابع را در اختیار بازی قرار دهد. و هم باید منابع اصلی سیستم را در اختیار نرم افزار ها و پلتفرم های استریم کننده قرار دهید. این امر می تواند فشار زیادی را بر روی سیستم معمولی بگذارد. ولی، در سیستم های گیمینگ قوی، این مشکل به طور کامل حل شده است. شما خیلی راحت می توانید چند کار را همزمان انجام دهید.

 

تهیه بهترین سیستم گیمینگ برای استریم :

تهیه بهترین انواع سیستم گیمینگ برای استریم کردن، یک امر مهم به حساب می آید. اگر شما هم به سرویس های استریم علاقه زیادی دارید، حتما باید از بهترین سیستم ها هم استفاده کنید. بهتر است که بر روی سرعت هارد، رم و نوع سی پی یو و پردازنده تمرکز داشته باشید. کارت گرافیک هم برای اجرای بازی اهمیت زیادی دارد ولی، مهم ترین عامل موثر بر روی استریم شما سرعت و قدرت سی پی یو می باشد.

سیستم گیمینگ برای استریم
سیستم گیمینگ برای استریم

 

اگر سرعت و قدرت سی پی یو شما مناسب باشد، دیگر نباید نگران چیزی باشید. خیلی راحت می توانید از سیستم استریم خود در موقعیت های مختلف استفاده کنید. البته، جالب است بدانید که جدا از سیستم، عوامل دیگری هم بر روی استریم شما تاثیر گذار می باشد. از جمله این عوامل می توان به سرعت آپلود هم اشاره کرد. شما همزمان که در حال بازی کردن هستید، باید بازی خود را آپلود هم بکنید. در نتیجه، بهتر است که با شرکت ارائه کننده سرویس اینترنت خود صحبت کنید و مطمئن شوید که سرعت آپلود شما در حالت خوب و مناسبی قرار گرفته است. شما باید به پینگ نهایی هم توجه داشته باشید.

اشتراک گذاری:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نماد اعتماد الکترونیکی
بستن نماد
سوال دارید؟ بپرسید
نیاز به پشتیبانی دارید؟
سلام! برای ارتباط با پشتیبانی از طریق WhatsApp,  پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
X