کارت گرافیک RX580 در سیستم ریگ ماینینگ

حتما شما هم با انواع سیستم ریگ ماینینگ آشنا هستید. سوال اینجاست که کارت گرافیک RX580 در سیستم ریگ ماینینگ چقدر قابل استفاده است؟ این سیستم ها به گونه ای طراحی شده اند که با استفاده از آنها شما می توانید فعالیت هایی همچون استخراج رمز ارز را به طور کامل انجام دهید. برای افراد تازه وارد و افرادی که اطلاعات دقیقی در مورد انواع سیستم ریگ ماینینگ ندارند. سوال به وجود می آید که ما باید از چه سخت افزاری استفاده کنیم؟

 

برای دیدن بهترین سیستم های ریگ ماینینگ در ایران پی سی اینجا کلیک کنید

 

این سوال به شدت مهم بوده و می تواند بر روی فعالیت های مورد نظر شما تاثیرات خیلی زیادی داشته باشد. در نتیجه، شما باید به دنبال پاسخ آن در بهترین حالت ممکن بگردید. شما می توانید از کارت های گرافیک مختلفی استفاده کنید. ولی، یکی از بهترین کارت های موجود در بازار که قدرت بالایی را به شما ارائه می کند، کارت گرافیک RX580 می باشد. کارت گرافیک RX580 در سیستم ریگ ماینینگ ، قدرت نمایش اطلاعات در بهترین حالت و شرایط ممکن را دارد. اگر شما هم دوست دارید تا از این کارت استفاده کنید، در ادامه با ما همراه باشید.

 

تفاوت Nvidia و AMD برای سیستم ریگ ماینینگ :

اصلی ترین قطعه یک سیستم ریگ ماینینگ، پردازنده گرافیکی یا همان کارت گرافیک است. در یک سیستم معمولی، پردازنده اصلی سی پی یو می باشد. ولی، در سیستم ریگ ماینینگ شما با کارت های گرافیک خود پردازش های مورد نظر را انجام می دهید. در نتیجه، شما خیلی باید مراقب باشید تا با مشکل خاصی مواجه نشوید. انویدیا و ای ام دی، دو شرکت محبوب تولید کارت گرافیک به حساب می آیند. این شرکت ها فعالیت های خود را در بهترین حالت انجام داده و مشتریان و طرفداران زیادی دارند. ولی، برای خرید سیستم ریگ ماینینگ شما باید به دنبال بهترین ها باشید. خیلی از افراد از سیستم های ای ام دی استفاده می کنند.

کارت گرافیک RX580 در سیستم ریگ ماینینگ
کارت گرافیک RX580 در سیستم ریگ ماینینگ

 

چرا که کارت های گرافیک تولید شده توسط شرکت ای ام دی، قیمت پایین تری در مقایسه با کارت های گرافیک انویدیا دارند. در نتیجه، شما با خیال راحت می توانید از آنها در موقعیت های مختلف هم استفاده کنید. این کارت های گرافیک هم برای بازی کاربرد داشته و هم می توانند برای اجرای نرم افزار های مربوط به ماین کاربرد داشته باشند.

 

تاثیر RX 580 بر روی فرایند استخراج :

همانطور که گفته شد، این کارت گرافیک یکی از محبوب ترین کارت های موجود برای استخراج رمز ارز به حساب می آید. کارت گرافیک RX 580 به گونه ای ساخته شده است که هش ریت بالای را به شما ارائه می کند. اگر شما از روش های مربوط به فلش بایوس استفاده کنید و بایوس را به گونه ای تنظیم کنید که برای ماین رمز ارز بهینه شود، تا ۳۲ مگا هش می توانید از هر کارت گرافیک دریافت کنید. یعنی شما با صرف هزینه تقریبا ۱۰۰ میلیون تومانی و تهیه ۶ کارت گرافیک RX 580، می توانید هش ریت سیستم ریگ ماینینگ خود را تا ۱۸۶ مگا هش افزایش دهید. البته، شما با خیال راحت می توانید از دیگر مدل های کارت گرافیک هم استفاده نمایید. ولی، این کارت گرافیک برای ریگ های نسبتا ارزان قیمت بازدهی مناسب تری خواهد داشت.

اشتراک گذاری:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نماد اعتماد الکترونیکی
بستن نماد
سوال دارید؟ بپرسید
نیاز به پشتیبانی دارید؟
سلام! برای ارتباط با پشتیبانی از طریق WhatsApp,  پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
X